Komentuj!

Tvůj názor mě zajímá!

Roz*ebanej konec týdne.

19. října 2012 v 18:25 | TxExLxE
Ano, konečně je to tady:)
Jak já se těším na ten zkurvenej pátek...ani nevim proč, ale poslední měsíce od prázdnin se mě zdá že přežívám tak že čekám na pátek:). Nevim proč, prostě to tak je uplně na dvě věci tohleto, že?

Tenhle tejden jsem měl praxi, to znamená čtyřitkrát umytou hlavu za jeden den, a žádnej lak.......ŽÁDNEJ!!!!!Nevim proč, ale v tý škole prostě snad asi nemaj ani zdání o tom že potřebuju lak ke štěstí svému i svých vlasů.nasrat.
Ještě že to je jenom čtyři dny v týdnu, to je to jediný štěstí co mě potává....pátek.Nikdy mě to nepřišlo zase tak vážný ale je to doopravdy, fakticky, faktickozní pravda........čekám na pátek.Možná je nás takovejch víc, možná je to nějakej druh lidí kteří jsou vyznavači nového "životního stylu" čekačinapatek.
Jo a taky jsem si plánoval že si udělám čas a uklidím si ten zasranej bordel na tom zasraným stole se zasraným učením do zasraný školy.Ale týden ještě není uplně u konce, ještě mi na to zbývají tři dny:3 tři zkurvený dny....
Taky jsem se zas ostříhal, a všichni z toho jsou zase uplně vystříkaný =___=" Nevim proč ale otec to nazval radikální změnou.....vůbec nevim co ho do toho hnalo, ale určitě něco strašně důležitýho co mě docvakne zase až po půl roce žejo......

Jo a hodlám přestoupit, jo vím že je to brzo jsem v tý škole něco málo přes dva měsíce ale už mám takovej pocit jako kdyby si mě Dvůr vtahoval do sebe, a vůbec se mě to nelíbí je to to nejhorší období mýho života zatím strašný mindy v tom Dvoře, dokonce je to tam tak mrtvý že mě tam nikdo nepomluví nevim jestli se ěm bojej, respektujou to že jsem teplej nebo co zas....nasrat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama