Komentuj!

Tvůj názor mě zajímá!

1. den - tvůj současný vztah; jsi-li nezadaný/á, piš o tom, jaké to je být single

23. července 2012 v 14:40 | TxExLxE |  30 days MEME
Ha......takže můj současný "vztah" ne tomu se nedá říct vztah....je to prostě jenom "vztah" na dálku kdy se se svým klukem vidím tak jednou za čtyři měsíce -,- a ani si nestěžuju jo už sem na to slovo přišel volný vztah! Jo je to někdy i docela záhul když někdo nestíhá autobusy -,- Anitka prdelka ví svoje:P ale to odbočuju zs ......
......nikdy sem ani moc nepřemýšlel o tom že bych měl vztah s klukem kdy bysme se vídali každej den a byli do sebe nehorázně zamilovaný (tohle období mě asi teprve čeká nebo co...) mě prostě uplně stačí to co mám doted vidět se s ním za pár měsíců pokecáme si o pár věcěch....o pár lidech který oba známe....po tom co se za tu dobu stalo.....(Poněvadž kdyby jsme se viděli každej den tak bysme se neměli o čem bavit a asi bysme spolu jenom mrdali).
beautiful eyes guy boy sexy gay story 30 days meme
(Ne ty očka nejsou moje....bohužel:P)

Jo a připadám si s tím spokojenej.....jo jasně že někdy sním o tom usínat vedle kluka kterej by mě držel za ruku a hladil po vlasech ....ale to opravdu jenom někdy, jenom v tom nejhorším, jenom v těch nejhlubších depresích se mi to dostává do hlavy.......takže asi tak:) Jo a mluvit o tom jaký to je být single?:P Vždyt to já tak na 50% možná i na 75% právě tedka sem takže jo .....je to skvělý.....jsem s tím spokojenej.Nestěžuju si. Měnit to nechci....jo a mám se dobře.:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama